BLOG delprima.pl
Oleje spożywcze

Która oliwę wybrać?

Oliwa z oliwek? Czy może olej z rzepaku? A może jeszcze z czegoś innego? W krótkim przeglądzie przedstawiamy oliwy i oleje dostępne w Polsce i w dużej mierze wytwarzane w Polsce. Na co zwrócić uwagę? Co wybrać?

Zapraszamy do lektury!

Jak działa na nas cukier?

W dzisiejszym wpisie zamieścilismy najnowsze wyniki badań dotyczące spożycia cukru.

I nie chcieliśmy rozpisywać się o tym, że w naszej diecie - na ogół - jest za dużo cukru.

Chcieliśmy pokazać, co dzieje się z naszym organizmem (a głównie mózgiem) po dostarczeniu do organizmu cukru.

Zapraszamy do lektury!

Czas realizacji zamówienia

Staramy się zrealizować każde zamówienie w jak najkrótszym terminie. Prowadząc sprzedaż przez Internet od kilkunastu lat, wiemy jak ważnym czynnikiem jest czas. 

Czas realizacji zamówienia można podzielić na dwie części:
- czas niezbędny do obsłużenia zamówienia w sklepie,
- czas niezbędny na dostawę.

Na pierwszy element składa się: przyjęcie zamówienia, sprawdzenie i potwierdzenie płatności, skompletowanie produktów, wystawienie faktury, spakowanie i wypełnienie dokumentów przewozowych. Zajmuje nam to na ogół od 1 do 5 dni.

Na drugi element, my - jako sklep, mamy dość ograniczony wpływ, gdyż przesyłki realizuje firma kurierska. Według statystyk, ponad 90% przesyłek jest dostarczanych następnego dnia roboczego. W wyjątkowych przypadkach może to zająć 2 dni.

O każdej zmianie statusu zamówienia informujemy Państwa mailowo.

W związku z tym, że część produktów nie powinna być transportowana w zbyt niskiej lub w zbyt wysokiej temperaturze i właśnie panują takie temperatury, to zwracamy się do osoby zamawiającej co mamy robić w takiej sytuacji - poczekać, czy wysyłać.

Staramy się również nie wysyłać przesyłek w piątki - paczki leżą przez dwa dni w kontenerach, często poza budynkiem i są narażone na niekorzystne oddziaływanie czynników atmosferycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl