BLOG delprima.pl
Nutri score - wiem co jem

Z roku na rok stajemy się coraz bardziej świadomymi konsumentami. Stajemy przy półce i czytamy informacje z etykiety. Sprawdzamy, co znajduje się w składzie, czy są konserwanty, barwniki, substancje wzmacniające smak. Patrzymy na tabelę z wartościami energetycznymi, szukamy ile jest cukru, jaka jest wartość energetyczna. Zajmuje to czas i przy wielu produktach może być to uciążliwie. Co zrobić, aby robić szybko zakupy i być świadomym konsumentem?

Leonardi - sekrety octu balsamicznego z Modeny

Ocet balsamiczny z Modeny

Rodzinna firma Leonardi istnieje od 1871 roku. Jest wiodącym producentem octu balsamicznego i przetworów z jego udziałem. W ofercie sklepu delprima.pl jest od samego początku. Sprzedajemy zarówno "zwykłe" octy do codziennego użytku, jak i produkty z 30-letnią historią.

Polecamy zapoznać się z gamą produktów, jak i sposobem powstawania tych wyjątkowych produktów.

O jakości octów świadczy fakt, że firma istnieje już 250 lat lat, dalej się rozwija, a jej produkty znane są na całym świecie.

Zapraszamy do lektury.

 

Kawa - podstawy

Co przychodzi nam do głowy, gdy słyszymy „włoskie jedzenie”? Chyba pierwsze skojarzenie to pizza i makaron. Potem wędliny, sery, oliwa i oliwki. I jeszcze… kawa. O ile do pizzy i makaronu wykorzystywana jest włoska mąka, wędliny i sery powstają z mięsa i mleka od włoskich zwierząt, a oliwki rosną na polach Italii, o tyle kawa jest przywożona niemal z całego świata.

Czas realizacji zamówienia

Staramy się zrealizować każde zamówienie w jak najkrótszym terminie. Prowadząc sprzedaż przez Internet od kilkunastu lat, wiemy jak ważnym czynnikiem jest czas. 

Czas realizacji zamówienia można podzielić na dwie części:
- czas niezbędny do obsłużenia zamówienia w sklepie,
- czas niezbędny na dostawę.

Na pierwszy element składa się: przyjęcie zamówienia, sprawdzenie i potwierdzenie płatności, skompletowanie produktów, wystawienie faktury, spakowanie i wypełnienie dokumentów przewozowych. Zajmuje nam to na ogół od 1 do 5 dni.

Na drugi element, my - jako sklep, mamy dość ograniczony wpływ, gdyż przesyłki realizuje firma kurierska. Według statystyk, ponad 90% przesyłek jest dostarczanych następnego dnia roboczego. W wyjątkowych przypadkach może to zająć 2 dni.

O każdej zmianie statusu zamówienia informujemy Państwa mailowo.

W związku z tym, że część produktów nie powinna być transportowana w zbyt niskiej lub w zbyt wysokiej temperaturze i właśnie panują takie temperatury, to zwracamy się do osoby zamawiającej co mamy robić w takiej sytuacji - poczekać, czy wysyłać.

Staramy się również nie wysyłać przesyłek w piątki - paczki leżą przez dwa dni w kontenerach, często poza budynkiem i są narażone na niekorzystne oddziaływanie czynników atmosferycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl